Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Zaciszna sala kinowa

Praca w kinie jest zazwyczaj zajęciem dość prostym i nie wymagającym za wiele wysiłku. Jak jednak każda praca w usługach, również tu najgorsze sytuacje związane są z kapryśnymi i wymagającymi klientami. Poziom obsługi kinowej może być bardzo różny, jednak podobnie nierówny staje się poziom zachować kinomaniaków. Sytuacja zacisznej i intymnej sali kinowej potrafi wyzwolić w ludziach najbardziej prymitywne instynkty.

fot.diferencial.ist.utl.pt

Niedwuznaczne sytuacje, niespodziewane spotkania

Jak wynika z opinii pracowników największego kina w Łodzi, najbardziej niepożądaną sytuacją na sali kinowej jest przyłapanie in flagranti pary zakochanych. Jak to jednak możliwe? Istnieją seanse, na które już z założenia przychodzi bardzo mało ludzi – odbywają się one w godzinach pracy, wczesnym ranem lub bardzo późno wieczorem. Na te właśnie projekcje często wybierają się pary, które lubię sex w miejscach publicznych. Sale kinowe są ciemne i dają poczucie intymności, a także wydają się zupełnie wyludnione (mimo że obsługa tam jest, tylko często jej nie widać). Wyzwala to w niektórych dzikie instynkty, dodatkowo często zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Nie można zazdrościć obsłudze takich niespodzianek. Poza tym, sale danego kina w Łodzi bywają zostawiane na całą noc otwarte i choć powinna ich pilnować ochrona, często wkradają się tam bezdomni lub kloszardzi i organizują tam sobie nocleg. Znalezienie takiej osoby z rana może być dość problematyczne, tym bardziej, że często nie chcą i nie mają oni dokąd pójść. Kino może być bardzo zaskakującym miejscem, którego prawdziwej twarzy często nie znamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *