Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Wyjątkowa podróż poślubna

Kiedy emocje opadną jak po wielkiej bitwie kurz trzeba sobie zadać pytanie: Mieliśmy cudowne wesele, wydaliśmy mnóstwo pieniędzy, ale czy potrzebna nam jest jeszcze do pełni szczęścia podróż poślubna? Każdy chciałby przeciągnąć ten piękny okres ślubu. Każdy z nas chciałby mieć wyjątkowy miesiąc miodowy i udać się na wycieczkę, którą będziemy wspominać przez resztę życia. Ale zawsze występują pewne wątpliwości, gdyż te pieniądze można zainwestować, albo wydać na coś innego. Można kupić auto, które będzie potrzebne po ślubie, w szczególności, gdy zbliżają się narodziny dziecka. Pieniądze można odłożyć na konto i zbierać na mieszkanie. Pomysłów tyle ilu ludzi.

podroz_poslubna

Gdzie w podróż poślubną?

Zależy to oczywiście od naszego budżetu i naszego nastawienia. Chcemy zaszaleć czy jednak odłożone pieniądze z wesela zaoszczędzić? Polska czy zagranica? Tydzień, dwa czy może cały miesiąc? A może wycieczka dookoła świata? Objechanie świata to koszt mniej więcej 40 tys. złotych więc nie jest to jakieś marzenie milionerów. Mniej wydamy na egzotyczną wycieczkę 10-dniową np. Seszele, ale jest to koszt mniej więcej 10-12 tys. złotych od osoby. Jeśli chcemy zobaczyć jak wygląda raj to właśnie możemy wydać trochę więcej niż na wycieczkę do obleganego Egiptu czy Tunezji. Wrażenia większe i prestiż też wzrasta.

Z pewnością trzeba przyznać, że wybór miejsca podróży nie jest łatwy i trzeba go planować jeszcze przed… weselem. Miesiąc miodowy i podróż poślubna jest równie ważne co sam ślub. Podobno zależy od tego całe pożycie małżeńskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *