Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Urządzamy stylowe mieszkanie

Współczesne dekorowanie wnętrz coraz częściej posuwa się do bardziej oryginalnych i niespotykanych form. Dekoratorzy odchodzą od nudnej już minimalistki na korzyść staromodnych styli, które w pewien sposób urozmaicają i poprawiają. Style takie jak secesja, shabby chic czy też kolonializm są coraz bardziej popularne.

fot.mosaikos.com

Czym się charakteryzują?

Do łask wracają meble które wyglądają na tknięte nieustająco płynącym czasem. Dekoratorzy wyszukują w antykwariatach lub u prywatnych właścicieli starych mebli, które powstały kilkadziesiąt albo nawet kilkaset lat temu, lub też kupują te stylizowane na tak stare. Oczywiście nie jest to tani sposób urządzania domu, jednak efekty końcowe jakie osiągnie się poprzez zastosowanie tego rodzaju umeblowania mogą powalić na kolana.

Hurtownie

Kupno mebli stylowych, takie jak secesyjne, shabby chic czy też meble kolonialne nie jest proste. Musimy bowiem długo poszukać zanim znajdziemy wymarzoną komodę, łóżko, czy szafę. Oczywiście mając świadomość, iż meble te są naprawdę leciwe, całe wnętrze nabiera dodatkowego unikalnego charakteru. Obecnie jednak wiele firm tworzy tak atrakcyjne meble w starym stylu, iż niewprawione oko nie jest w stanie rozpoznać różnicy przy pierwszym spojrzeniu. Takie meble kupowane w specjalnych hurtowniach są zdecydowanie tańsze aniżeli oryginalne leciwe umeblowanie, dlatego jeżeli nie chcemy tracić dużych pieniędzy na urządzenie oryginalnego wnętrza to doskonały sposób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *