Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Taśmy prawdy

Minął czerwiec i od publikacji pierwszych taśm kompromitujących polityków minęły już 3 tygodnie. Wciąż ujawnianie są nowe nagrania, na których to politycy ujawniają swoją miałkość i słabość państwa polskiego. Skompromitował się już Belka, Sienkiewicz, Nowak, Rostowski, prezes PKN Orlen, a w kolejce czekają jeszcze inni jak np. minister Bieńkowska czy podobno sam premier Tusk.

Prezes Rady Ministrów boi się strasznie. Widać strach w jego oczach. Przypomina on spłoszonego szczura, który nie jest pewien swojej przyszłości. Co jeśli i mnie nagrali? – zdaje się mówić do siebie premier Tusk. A może nie wiemy jeszcze, ale i na naszego premiera są kompromitujące nagrania i jest obecnie szantażowany.

Bart?omiej Sienkiewicz

Jestem święcie przekonany, że cały rząd, ale w szczególności posłowie PO nie śpią spokojnie. Ba, podejrzewam, że nie śpią oni w ogóle. Są sparaliżowani strachem, gdyż mają trochę za uszami i wiedzą, że na nich też przyjdzie kolej. Dlatego uważam, że rząd może paść ofiarą szantażystów, którzy chcą przepchnąć swoje ustawy. Gdyby Tusk był patriotą i zależało mu na dobru kraju to podałby się do dymisji. Na to jednak nie możemy liczyć, gdyż dla DT cała afera to tylko skandal obyczajowy, ponieważ duzi chłopcy używają brzydkich słów. Na usta ciśnie się po prostu „nosz kurwa mać”.

Podobno za aferą stoi jakiś biznesmen, któremu zależy na handlu węglem. To jest informacja podana do wiadomości publicznej, jednak my szarzy obywatele nie wiemy czy nie stoi za tym obcy wywiad. Tusk przyjął retorykę, że ktoś działa na niekorzyść państwa i nie można pozwolić na to, aby zdestabilizować sytuację polityczną w Polsce. Nie wiem jak można być tak bezczelnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *