Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Taśmy led – idealny pomysł na ciekawą aranżację

Opuszczane sufity oraz liczne cokoły, kolumny czy schody są coraz popularniejszymi rozwiązaniami aranżacyjnymi, które są wykorzystywane w domach. Często ich efekt wizualny wzmacnia się poprzez zastosowanie specjalnego oświetlenia.

Led

Oświetlenie led, bo o nim mowa, jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwoli uzyskać wspaniałe efekty. Taśmy led, są giętkie, dzięki czemu można je montować w trudno dostępnych miejscach (takich jak zaokrąglenia, rogi czy wąskie szczeliny). Oświetlenie takie, jest nie tylko bardzo modne, ale i energetyczne oraz odporne na wszelki uszkodzenia mechaniczne(można je więc montować w podłodze). Kolejną zaletą, jest prosty montaż taśm led – przy wykorzystaniu dwustronnej taśmy klejące, z łatwością możemy je wpasować w wybrane przez nas miejsce. Listwy ledowe, mogą być wodoodporne, dzięki czemu istnieje możliwość zastosowania ich w kuchni czy łazience.

Możemy zamontować również specjalne piloty i ściemniacze, które pozwolą na regulowanie natężenia światła, jakie jest wydalane przez diody. W internecie istnieje wiele fotografii, które mogą zainspirować ciekawym zastosowaniem oświetlenia led.

 

fot.safetyed.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *