Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Stwórz odpowiednią atmosferę w swoim lokalu!

Czujesz, że w twojej kawiarni czy barze jest pewien zastój, klienci przychodzą, jednak nie wyrażają zachwytu tak dopracowywanym przez Ciebie wnętrzem? Jeżeli jesteś rozsądnym właścicielem, zdajesz sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla gości ma odpowiedni aranż wnętrz. Im bardziej interesujące pomieszczenia, tym więcej klientów przyciągnie.

fot.zeospot.com

ot.zeospot.com

Przykład

Doskonałym przykładem idealnie stworzonej przestrzeni gastronomicznej, są lokale znanej restauratorki Magdy Gessler. Wystrój restauracji pani Gessler są  olśniewające. Są one pełne kolorów, przepychu i świeżych roślin. Już od wejścia, witają one odwiedzających pięknymi zapachami i idealnie dobranymi dekoracjami. Każdy z lokali jest doskonale dopracowany w każdym calu, a pozornie niepasujące przedmioty, tak naprawdę tworzą zgraną całość. Dużą rolę w lokalach Magdy Gessler odgrywa oświetlenie.

Ważny jest klimat, jaki tworzą. Lokal nie może być zbyt ciemny, ale przede wszystkim nie może być zbyt jasny. Ma w nim panować przyjemny półmrok, który sprzyja interesującym rozmowom, nieskrępowanym ruchom oraz dużemu apetytowi, który w takich miejscach jest wymagany! Idealne w osiągnięciu takiego celu, jest oświetlenie led. Taśmy led, które można zamontować w ladach, przy barze bądź też w podwieszanym suficie, pozwolą nam na uzyskanie niezwykle tajemniczej aury w całym lokalu, która na pewno zaintryguje gości i sprawi, że nasza restauracja czy też bar zyskają nowe oblicze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *