Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Sposób na ciągle gubione klucze

Dbając o bezpieczeństwo naszych przedmiotów i nasze, zakładamy wiele zamków i kłódek. Auta pomimo rozwoju zamków centralnych z pilota również zamykane są na klucze, których najczęściej są trzy komplety. Noszenie wszystkich kluczy przy sobie nie pomoże rozwinąć nam muskułów, a na pewno przyczyni się do zgubienia kilku z nich. Zgubiony klucz to duży problem, w szczególności jeśli jest od drzwi do naszego domu. Jeśli leży gdzieś pod szafą to nic strasznego. Gorzej jeśli nie wiemy czy nie ma go przed domem lub w ogrodzie. Może go wtedy znaleźć ktoś nieodpowiedni, komu ułatwimy dostanie się do naszego domu. Problem pojawia się również kiedy rano spieszymy się do pracy, a miejsce w którym według nas kładliśmy je poprzedniego dnia jest puste. Dlatego wszystkie klucze powinny być w jednym miejscu.

Meblem który idealnie nadaje się do takiej funkcji jest szafka na klucze. Będziemy mogli w niej trzymać wszystkie klucze, bez obawy, że gdzieś się zawieruszą. Zamykane drzwiczki nie pozwolą także aby jeden z kluczy przypadkowo wyleciał i spadł w niedostępne miejsce. Osoby mniej wymagające mogą wykorzystać wieszaki na klucze, które również będą dobrze spełniały swą funkcję chronienia przed gubieniem.

Szafkę lub wieszak powinniśmy powiesić blisko drzwi wejściowych, tak aby wchodząc do domu odkładać klucze na miejsce, a złodziej wykorzystujący naszą nieuwagę, nie wskoczył szybko i nie zgarną kilka z nich. Odnalezienie stylizacji szafki czy wieszaka pasującej do naszego wystroju nie powinno stanowić problemu, sklepy tradycyjne i internetowe pełne są stylowych i funkcjonalnych mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *