Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Skupy samochodów wykupują auta poznańskich firm

skup samochodów, sprzedawca, samochód, autoMiasto Poznań słynie w całej Polsce przede wszystkim z przedsiębiorczości mieszkańców. Poznaniacy dzięki swej zaradności, otwieraniu wielu firm i odpowiedzialności zapracowali na jedno z najlepiej rozwijających się miast w naszym kraju. Znajduje się tu także wiele siedzib firm, także takich, które posiadają szerokie floty samochodów firmowych. Taki rynek to prawdziwa żyła złota dla właścicieli skupu samochodów.

Firmowe auto warte uwagi?

W naszym kraju panuje opinia, ze auta firmowe zwykle są w okropnym stanie. Pracownicy nie szanują takich samochodów po pierwsze w związku z faktem, że auto nie jest ich, a także z powodu ubezpieczeń, które obejmują praktycznie każde zdarzenie związane z autem. Jednak czy faktycznie auta, które robią miesięcznie nawet kilkanaście tysięcy kilometrów mogą się do czegokolwiek nadawać?

Zdecydowanie tak! Firmy kupujące auta służbowe, zwykle kierują się ich wytrzymałością. Dlatego też nawet jeśli samochód w ciągu trzech lat przejedzie 180 tys. kilometrów, to przez następne 100 tys., przy odpowiedniej kulturze jazdy nie wykaże nawet najmniejszej usterki.

Dlaczego skupy samochodów szukają firm zmieniających flotę?

W tym wypadku skupy samochodów kierują się przede wszystkim potencjalnymi zyskami. Firmy zwykle zgłaszając się do np. poznańskiego skupu aut chcą hurtem sprzedać wszystkie samochody. Dla skupu oznacza to duże zniżki związane z hurtowymi zakupami aut. Dzięki temu mogą kupić samochody nawet do 25% taniej, co po sprzedaży będzie stanowiło część ich zysku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *