Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Sekretarzyk – mebel zarówno dla kobiet i dla mężczyzn

Sekretarzyk, tak samo jak stylowe biurko jest meblem służącym przede wszyskim do pisania, przychowywania korespondecnji, a także do chowania naszych małych skarbów i bibelotów.

Po raz pierwszy pojawił się we Francji już w XVIII wieku.

Z początku był to niezwykle finezyjny luksus, na który pozwalały sobie tylko dystyngowane damy dworu.

Z czasem stał się jednak bardzo popularny i zdobył serca wszystkich europejczyków. Do dnia dzisiejszego cieszy się dużym uznaniem. To mebel ponadczasowy, a jego miłośników wciąż przybywa. Prezentuje się niezwykle zarówno w klasycznym, stylizowanym wnętrzu, jak i w zupełnie nowoczesnym i awangardowym.

Jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. Mały, nie zajmuje dużo miejca i efektowanie dekoruje nasze domowe biuro. Dla posiadaczy większej przestrzeni oferta przwiduje duże, stylowe sekretarzyki z mnóstwem szufladek, połeczek, schowków. Jest to również doskonałe miejsce do pracy. Przecież bardzo często zdarza się, że wracając do domu przynosimy jakieś biurowe sprawy, które trzeba dokończyc, a sekretarzyk jest wygodnym miejscem przeznaczonym do takich celów. Poza tym jest to mebel uniwersalny. Doskonale nadaje się zarówno dla kobiet sukcesu jak i dla mężczyzn spędzających większość dnia przy papierach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *