Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Obraz – dawny sposób na uchwycenie chwili, wraca do łask

Przy każdej okazji robimy fotografie, wkładamy je w ramki na zdjęcia i ustawiamy jako dekoracje wskrzeszające nasze wspomnienia. Przed wynalezieniem i rozpowszechnieniem aparatów fotograficznych, także starano się zatrzymać chwilę. Robiono to poprzez malarstwo, to dzięki malarzom wiemy jak wyglądali nasi królowie i inne ważne postacie z historii. Oczywiście korzystając ze swojej pozycji zmuszali malarzy do poprawek, można to porównać do stosowania przez nas Photoshopa.

Moda na obrazy powraca w szczególności poprzez zamawiane portrety bliskich jak i przodków. Liczne pracownie malarskie proponują wykonanie obrazu naszego przodka na podstawie innych portretów lub starych zdjęć, można także zażyczyć sobie tzw. portret z natury, czyli obraz nas samych lub naszych bliskich. Będzie to doskonały prezent jak i piękna ozdoba naszego pomieszczenia. Stylowa rama z obrazem naszego przodka wiszącym w salonie, będzie powodem do naszej dumy. Będziemy mogli pochwalić się swoimi korzeniami a do tego pokazać wizerunek naszego przodka gościom.

Zatrzymana chwila w obrazie będzie alternatywą dla czasami zbyt wiernie oddających otoczenie zdjęć. Taki obraz członka rodziny zostanie na dłużej i nie grozi mu wyblaknięcie, lub skasowanie z dysku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *