Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Nastrojowe wieczory przy świecach

Szukając sposobu na umilenie czasu z ukochaną często korzystamy z świec jako idealnych pomocników w tworzeniu przyjemnego nastroju. Światło świec jest bardzo przyjemne, ciepłe, nie można go zastąpić sztucznym oświetleniem. Dlatego chętnie zapalamy je przy okazji wspólnej kolacji czy kąpieli. Jest wtedy intymniej i bardziej tajemniczo, możemy to spotęgować odpowiednią relaksacyjną muzyką.

Świece sprawdzą się także przy budowie klimatu seansu filmowego. Jeśli chcemy obejrzeć dobry horror, wyłączmy wszystkie światła, zasłońmy rolety i zapalmy w pomieszczeniu jedną świecę. Mało kto będzie chciał wtedy opuścić zasięg jej światła. Podczas oglądania romansu, rozstaw kilka świec, zbuduje to odpowiedni nastrój, który pomoże w odpowiednim wczuciu się w film. Poza tym Oglądając telewizję, dla zdrowia swoich oczu powinniśmy stosować dodatkowe źródło oświetlenia, a lampka da za dużo światła.

Aromaterapia jest znana od dawna i warto skorzystać z jej plusów podczas wspólnych wieczorów. Węch to zmysł, o którym zapominamy w czasie spotkań, a wystarczy kilka świec z lubianym przez nas i naszego partnera zapachem i wprowadzimy spotkanie na wyższy poziom przyjemności. Zapach z palącej się świecy będzie się roznosił po całym pomieszczeniu, przez długi czas.

Świeca jest idealnym elementem poprawiającym nastrój spotkań z naszym partnerem, będziemy się czuć jak w romantycznych filmach i będziemy mile wspominać takie momenty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *