Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Modne aplikacje na ściany

Jeszcze niedawno malowaliśmy na jeden nudny kolor, lub obklejaliśmy tapetami z powtarzającą się i jednostajną fakturą. Czasy te dawno odeszły w niepamięć i miejmy nadzieję, nie powrócą. Same meble to za mało, aby nadać pomieszczeniu wyrazistości. Programy telewizyjne typu Dekoratornia, rozpropagowały modę na ciekawe stylizacje naszych pomieszczeń.

Jak tanio i łatwo upiększyć ściany

Bardzo interesującą propozycją jest stosowanie stylizowanie naklejek oraz szablonów do malowania. Można dzięki temu nadać oryginalności naszemu pomieszczeniu. Czarne meble i białe ściany w salonie, kojarzą się niektórym z nas z nudą. Nie musi tak być! Wystarczy nakleić na białej ścianie czarny motyw kwiatowy, który ożywi pomieszczenie. Także same wariacje z kolorami ścian, dodadzą stylu w salonie czy kuchni. Ciekawym pomysłem jest tapeta na tylko jednej ścianie, wybór w fakturach i kolorach obecnie produkowanych tapet może przyprawić o zawrót głowy.

Bajeczny pokój

Pokój dziecięcy jest idealnym miejscem na zastosowanie naklejek, które podkreślą specyficzny nastrój takiego miejsca. Naklejony samolot i chmurki nad łóżeczkiem, mogą zainspirować naszego malucha do chęci bycia pilotem w przyszłości. Mnogość kształtów i kolorów na powierzchniach ścian i sufitu wprowadzi miły bajkowy nastrój. W takim otoczeniu nasze dziecko będzie rozwijać swoje talenty i wyobraźnię.
Należy jednak pamiętać, że aplikacje takie są bardzo wyraziste. Powinniśmy postarać się aby motyw i kolor aplikacji wpisywały się w wystrój pomieszczenia. Samo umieszczenie aplikacji na ścianie nie wymaga pomocy fachowca, ale nie można zrobić tego byle jak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *