Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Kawałek ogrodu w domu

Ogród kojarzy nam się z relaksem, zielenią i wodą. Odpoczywamy tam i gdy tylko na to pozwala czas i pogoda, przesiadujemy w nim jak najdłużej, czytając książkę czy po prostu rozmyślając. Dlaczego nie przenieść części ogrodu do środka domu? Ustawienie wielu doniczek z roślinami, nie jest najlepszym pomysłem, salon nie może w pełni stać się zimowym ogrodem. Wystarczy kilka kwiatków i mała fontanna pokojowa ustawiona przy ścianie.

Dźwięk pluskającej wody będzie koił nasze nerwy, relaksował. Nie jest nowością to, że wilgotne powietrze dobrze działa na nasze płuca, a parująca woda nawilży je odpowiednio. Fontanna jest również ważnym elementem sztuki feng shui, dodaje jedną z ważniejszych energii ? energię wody. Fontanna stanowi też jonizator powietrza, wysyła w powietrze ujemne jony, dzięki którym w pomieszczeniu powstaje klimat zbliżony do tego w lesie czy w górach.

Fontanny pokojowe jak sama nazwa wskazuje, są przystosowane do działania w pomieszczeniach. Nie chlapią na boki i nie przeciekają, wymagają podłączenia do prądu i uzupełniania wyparowanej wody. Wzornictwo fontann pozwala na umieszczenie ich w centrum zainteresowania pomieszczenia i czyni z nich przyjemną ozdobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *