Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Jak trudny może być wybór kremu?

Bardzo często wybierając kosmetyk na półce w drogerii kierujemy się banalnymi pobudkami. Nieraz zainteresuje nas ciekawe opakowanie, czasem nowa marka, a czasem po prostu impuls. Nie zdajemy sobie sprawy, że to jest ten sam kosmetyk, którego nie lubimy, a tylko zmieniono mu opakowanie, bądź firma zmieniła nazwę. Warto czasem chwilę dłużej poświęcić na wybranie odpowiednich dla siebie kosmetyków, nie tylko dlatego, że w pośpiechu możemy wziąć coś niepotrzebnego, czy uczulającego nas ale też dlatego, że czasem dokładniej przegladając ofertę możemy znaleźć kosmetyk o tym samym składzie o połowę tańszy.

kremy do rąk

Różnice w kremach

Dajmy na to świetne kremy do rąk, których używamy od lat, na przykład w innej firmie pojawiają się w większym opakowaniu a za tą samą cenę. Te same kremy do rąk rozszerzone w składzie tylko o jakiś dodatkowy składnik zapachowy mogą być tańsze od tych używanych przez nas. Warto czytać skład na opakowaniu czy choćby przeznaczenie, po to by nie kupić trzech takich samych kosmetyków, choć na pierwszy rzut oka wydają się nam zupełnie różne.

Czy to na pewno promocja?

Jeszcze jedna rada, uważajmy na słowo promocja, bo czasem cena promocyjna wcale nie jest niższa od poprzedniej, a czasem opakowanie które ma być większe i w promocyjnej cenie, może okazać się tej samej wielkości co do tej pory. A za 2 kremy do rąk w cenie promocyjnej możemy zapłacić w najlepszym razie tyle co przed promocją.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *