Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Dekoracje ogrodowe

Lato w pełni i możemy cieszyć się piękną pogodą. Szczególnie należy pozazdrościć osobom, które mają swój domek wolnostojący wraz z ogródkiem bądź działkę choćby w popularnych ogródkach. Nie ma nic piękniejszego niż słoneczny lipcowy poranek na swoim dziedzińcu. Nie ma lepszego uczucia niż stąpanie bosą nogą po mięciutkiej trawie.

Wyobraź sobie, że właśnie siedzisz na swojej werandzie, jesz pożywne śniadanko, słońce świeci wysoko na niebie, a ptaszki śpiewają słodką melodię. Patrzysz na ogród i jest on piękny, taki zielony i duży. Jednak czegoś w nim brakuje. Brakuje w nim wyrazu i stylu.

ogród-dekoracja-rower

Wiesz co może nadać wyraz i styl Twojemu ogrodowi. Mogą to być artykuły dekoracyjne ogrodowe czy po prostu gadżety ekologiczne. Zapomnij jednak o krasnalach ogrodowych. To już melodia przeszłości, która jest nieaktualna i dawno przebrzmiała. Polska słynie z produkcji krasnali ogrodowych jednak jest to powszechnie uważane (może nie tyle co powszechnie, ale u ludzi z poczuciem smaku) za kiczowate i sztampowe. Twój ogród musi być wyjątkowy tak jak i Ty. Musisz nadać mu wyraz i dać mu kilka akcentów, które zupełnie odmienią jego oblicze.

Co w modzie?

Zacznij od fotela. To na nim siedzisz i spędzasz najwięcej czasu oglądając swój ogród. Krasnale ogrodowe możesz zamienić na oryginalne kwietniki, ozdobne wiadereczka bądź lampiony w stylu prowansalskim. Jeśli lubisz pompatyczność to zakochasz się w monumantalnych kolumnach i wazach wraz z paterami. Poza tym możesz upiększyć swoje kwietniki, które postawisz na oknie. Ciekawym akcentem może być umieszczenie stylowej skrzynki na listy. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i wyobraźni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *