Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Firma sprzątająca z województwa łódzkiego jedzie sprzątać do Królowej

Choć tytuł może zaskakiwać, to jednak jest prawdziwy! Firma sprzątająca, która zdobyła nagrodę za najlepszą działalność tego typu zostala nobilitowana. To niewiarygodne, ale jej pracownicy pojadą sprzątać do Wielkiej Brytanii, gdzie będą sprzątali dla samej Wielkiej Królowej.

Wyzwanie życia

Dla skromnych sprzątaczek, które do tej pory nie wyjeżdzały nigdzie poza województwo łódzkie to szansa na podróż życia. Nie zniechęca ich fakt, że za granicą będą robiły to samo tylko na większym metrażu. Liczne pokoje, setki okien, podłóg, mebli, które trzeba odkurzać – to wszystko czeka na sprzątaczki spod Łodzi. Każda z nich przeżywa wyjazd tak bardzo,  że kupuje fartuszki, zapominając, że i tak każdy pracownik w pałacu otrzymuje strój służbowy z wyhaftowanym znakiem królewskim.

firma sprzątajaca, łódzkie

Sprzątanie przy świetle księżyca

To czy pracownice spotkają samą królową jest wątpliwe, ale możliwe. Zazwyczaj pałac podlega czyszczeniu w trakcie gdy królowa nie urzęduje w głównych salach. Niemile widziane jest również krzątanie się sprzątaczki gdy w pomieszczeniu znajduje się ktoś z rodziny czy pracowników. Mit, że wszystko sprząta się samo podtrzymywany jest faktem, że panie zazwyczaj sprzątają nocą. Wtedy pałac jest do ich dyspozycji, mogą na chwilę usiąść na krześle, na którym przesiaduje sama królowa, zajrzeć jej na biurko czy nawet do szafy. To wszystko oczywiście pod czułym okiem kamer, które śledzą każdy ruch praconików. Mimo tych restrykcji, sprzątanie w tak słynnym pałacu przez panie z łódzkiego to wielka nobilitacja i powód do dumy. Wojerództwo łódzkie również zsykuje dobrą opinię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *