Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Dlaczego decydujemy się na szycie na miarę?

Wydawać by się mogło, iż sklepy z ubraniami zalewają nas coraz to większą ilością ubrać oraz różnego rodzaju dodatków. Większość znanych marek tworzy swoje ubrania w szerokiej skali rozmiarowej, dzięki czemu wielu klientów, może znaleźć coś idealnego dla siebie. Nie można jednak zapominać o tych konsumentach, którzy posiadają unikalną figurę, która nie pozwala im na spokojne kupowanie ubrać w tak zwanych „sieciówkach”.

Długie ręce, krótkie nogi itp…

Problem z doborem rozmiaru dotyczy zarówno przedstawicieli płci pięknej, jak i płci brzydkiej. Kobiety często mają problem z doborem różnego rodzaju sukienek, szczególnie wtedy, gdy na przykład posiadają figurę gruszki – tj. gdy mają wąską górę, natomiast szerokie biodra. Inne panie, mają odwrotny problem – posiadają duże piersi – często z małym obwodem klatki piersiowej – natomiast ich biodra są bardzo wąskie. Panowie nie mają wcale lżej – wysocy mężczyźni często nie mogą znaleźć odpowiednich spodni, które byłyby nie tylko dopasowane w pasie, ale również na długość w nogawkach. Problemów w dopasowaniem ubrań jest tak wiele jak typów figur osób, które je noszą!

Co wtedy?

Gdy zdajemy sobie sprawę, iż ciężko znaleźć nam coś odpowiedniego w sieciówkach, warto udać się do profesjonalnego krawca, który oferuje szycie na miarę. Dzięki temu, że pobierze nasze dokładne wymiary, będzie on w stanie stworzyć ubrania idealne dla naszych figur!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *