Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Diamenty najlepszym przyjacielem kobiety

Znane jest przysłowie nam wszystkim, że diamenty są najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Ukuła je bodajże Marlin Monroe, która słynęła z ogromnej miłości do tego rodzaju kruszcu. Dlaczego je tak uwielbiała? Dlaczego wszystkie kobiety marzą o tym, żeby ich ciała przyozdabiały piękne diamenty?

Diamenty są bardzo drogie. Już sam fakt, że jest to dobro luksusowe, na która stać nielicznych przyciąga i wzmaga chciwość. Ludzka natura jest tak skonstruowana, że pociągają nas rzeczy, których nie możemy mieć. Kobiety mają szczególne zamiłowanie do luksusu i jeśli coś jest bardzo drogie to wartość tego wzrasta wprost proporcjonalnie do ceny choć często nie idzie to w parze z jakością.

czarny_diament

Drugim powodem dla którego kobiety kochają diamenty jest ich umiejętność przyciągania uwagi. Diamenty mają w sobie taką moc, która przyciąga wzrok. Kobieta chce być właśnie jak te diamenty – chce przyciągać wzrok, być podziwiana i wielbiona. Diamenty świetnie wpasowują się w kobiecą próżność.

Po trzecie w końcu. Diamenty są bardzo trwałym materiałem. Do niedawna były najtrwalszym kruszywem, którego nie da się zniszczyć. Na diamentach można zepsuć sobie wiertarkę, więc kobieta nie jest w stanie raczej ich zepsuć, ani zniszczyć. 

f_1127573_1277844653_0_495

Diamenty są po prostu jak najcudowniejsze kobiety. Drogie, wytrzymałe i przyciągające uwagę. Najbardziej wartościowe (lub powiedzmy kobiety idealne) widzą po prostu w diamentach same siebie. Podchodzi to pod psychoanalizę, ale wydaje się, że coś w niej jest. Pewnikiem jest natomiast, że kobiety nigdy nie przestaną kochać diamentów. Ta miłość jest wieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *