Menu
Button Text Submit original article and get paid. Find out More

Biedronka stawia na zdrową żywność

Sieć sklepów Biedronka wyrobiła sobie już taką markę i pozycję na naszym rynku, że może eksperymentować tudzież przecierać szlaki. Co chwilę dostajemy jakieś medialne doniesienia, że w Biedronce można kupić tanią elektronikę, książki po 5 zł, czy chodliwe gry komputerowe po 10 zł.

Nie inaczej jest i tym razem. Biedronka zaskoczyła wszystkich ostatnim newsem. Otóż zamierza ona wprowadzić do sprzedaży w swoich sklepach zdrową i ekologiczną żywność. Trzeba przyznać, że jest to krok odważny i rewolucyjny. Po pierwsze zdrowa żywność jest droga i przeciętnego Polaka nie stać na jej kupno. Po drugi sklepiki ze zdrową żywnością są gdzieś poukrywane i nie każdy wie gdzie się znajdują. Po trzecie kultura zdrowego odżywiania dopiero zaczyna raczkować w Polsce. Jednak dzięki rozbudowanej sieci logistycznej Biedronka będzie mogła zaproponować przystępne stawki za ekożywność. 

5187933334687

Skorzystają na tym przeciętni Polacy, którzy zobaczą przede wszystkim, że taka żywność istnieje i po jej zjedzeniu nie wyrastają kopyta, ani sierść. Biedronka zyska nową grupę odbiorców, gdyż zaczną ją odwiedzać vegehipsterzy. Najbardziej jednak cieszą się producenci zdrowej żywności. Upatrują oni szansą i wierzą, że rynek zdrowej żywności dostanie kopa do rozwoju. Taki odbiorca jak Biedronka zapewnia zyski przez długi czas. Obecnie prowadzone są przymiarki w kilku sklepach do sprzedaży. Biedronka sprawdza czy takowa żywność przyjmie się i będzie kupowana. Jeśli tak wkrótce w Biedronkach w całej Polsce zobaczymy ekologiczną żywność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *